Correu electrònic Imprimeix PDF

Enllaços a pàgines útils

 

Sabates de Núvia y  Complements

Enepe http://www.enepe.com/

Corsetería Magda - http://www.faja-reductora.com/  Spanx, Janira, Leonisa, Selmark, Farae

Curvaciones sostenidors per pits grans http://www.curvaciones.com/

Spanx faixes reductores moldejadores - El Corte Ingles (solo en Diagonal) http://www.elcorteingles.es/

Pina http://www.pina.es/

 

Botigues de teixits

Gratacos http://www.gratacos.com/

Ribes y Casals http://www.ribescasals.com/

 

Dissenyadors de Núvia a mida

Santos Costura http://www.santoscostura.com/

Inma Clé  http://www.immacle.com/

 

Revistes de Núvia

Telva Núvias  http://www.telva.com/novias.html

Vogue Núvias http://www.vogue.es/novias

Hola - Especial Núvies  http://www.hola.com/novias/

 

Portals Núvia y de Casaments

Bodas.net http://www.bodas.net/

Webnovias www.webnovias.com

Bodaclick http://www.bodaclick.com/

Especial bodas http://www.especialbodas.com

 

Fires de Núvies

Barcelona Bridal Week http://www.moda-barcelona.com

MiBoda Barcelona http://www.miboda.cat/

Tot Nuvis Girona http://www.firagirona.com/

De Nuvis – Lleida http://www.firalleida.com/

 

Fotògrafs - Video

Mano Martinez

Matias Coronado - http://www.matiascoronado.com/

Juan Rodrigo - Fotografo http://www.juanrodrigo.com/

Mila Requeijo Photography http://www.milarequeijo.com/

Santi Hernandez

Biel Capllonch  http://www.bielcapllonch.com/

Rafa Ariño http://www.rafa-arinyo.com/

Josep Barbero

Sebastia Caushttp://www.sebastiacaus.com/

Genaro i alex - Video

Jordi Reig Fotografia Documental http://www.jordireig.net/

 

Models

Jessica C - http://www.francinamodels.com

Ninette Shibara - http://www.ninetteshibara.com/

Alicia Baz - Icon Models http://www.iconmodels.it/

Zhenya - Fleming Models http://www.flemingmodels.com/

Aida Flix - Actriz http://vimeo.com/23626751 

Irene Suarez - Model - Actriz http://www.irenesuarez.com/ 

 

Estilistes

Manel Rosa

Dani Monsó

Ricardo Pardo

 

Agències

ICON - http://www.iconmodels.it/

Francina Model Agency  http://www.francinamodels.com

Magda Simo Models - Lleida http://www.magdasimo.com/

Elite Models http://www.elitemodel.es/

 

Portals i Directoris

 

  Bodas.net

Recomendado en bodas.net
You are here: